Zabývám se grafikou a designem více jak 15 let. Mojí vášní se stala produktová fotografie a retušování.  Díky skvělým lidem a mým vzorům, mě cesta přivedla k marketingu. Vždy se snažím klientům poradit osvědčené postupy, ale zároveň vymyslet unikátní prezentaci, která osloví nové klienty.

Jmenuji se Vojtěch Kroužek. Začal jsem jako fanoušek počítačových her s touhou mít vlastní web. Vytvořil jsem Vokr.com -Czech game page. Nekomerční web o počítačových hrách, který za dobu působení 10 let, měl kvalitní obsah, pravidelnou návštěvnost okolo 10 tis. unikátních uživatelů denně, ty nejlepší sponzory v České republice a hlavně mě naučil zkušenostem, které se jinde získat nedají.

Jednou z hlavních zkušeností byl webdesign a znalost Adobe Photoshop, který se mi později stal domovem. Druhou nezbytnou zkušeností byla koordinace osmdesáti členného týmu a projektů před vydáním nadcházejících herních titulů. Jednání s velkými hráči jako je EA, NVIDIA, XZONE, SCORE, LEVEL a Games.cz, kde jsme navázali spolupráci a až přátelské vztahy.

Vždy jsem se řídil třemi pravidly. Pocitovost, otevřenost a estetika. To považuji za příčinu každého dotaženého projektu a odevzdané zakázky.

Služby

Nabízím zpracování produktových fotografií pro váš eshop, Amazon nebo eBay. Profesionální retuš a foto-manipulace fotografií. Grafiku pro eshopy, sociální sítě, bannery, tiskoviny a marketingové řešení na míru.

Produktové fotografie

Dokáži zpracovat produktové fotografie vyfocené svépomocí a po profesionální snímky v raw kvalitě. Správné nasvětlení, vyvážení barev, stínů a ořez pozadí. To a by vaše produkty vypadaly přirozeně a skvěle.

Retuš a fotomanipulace

Umístění produktu do přirozeného prostředí. Retuš fotografií na vysoké úrovni pro eshopy, realitní služby, hotely a restaurace. Portréty, skicy koláže pro budoucí projekty. 

Mattepainting

Disciplína Photoshop mistrů, kdy dokáži sladit vícero obrázku v jeden celek, s perfektní atmosférou, detaily a vhledem do scény pro vaše projekty.

Grafika

Využívám Adobe Creative Cloud. Rutinně pracuji v Adobe Photoshop a Illustrator. Nabízím vytvoření vizuálů pro váš byznys, bannery pro eshopy a newslettery. Tiskoviny od billboardů až po vizitky. 

Sociální Sítě

Prolnutí zkušeností se zpracováním a nasvětlením fotografií, vyzdvižení vašich produktů a akcí pro Instagram. Vytvoření profilových a úvodních obrázků pro Facebook až po marketingové kampaně a inzerci.

Marketing

Vytvoření konceptů a realizace marketingových kampaní na míru. Oslovení daných skupin zákazníků na sociálních sítích a veřejném prostoru. Reklamní kampaně a PPC reklamy, až po kompletní vylepšení vašeho brandu.

Rád o vás uslyším

Potřebujete zpracovat fotografie vašich produktů v eshopu?
Potřebuje vaše fotografie retuš a vylepšení? Ozvěte se.

Trutnov, Královehradecký kraj

vojtech.krouzek@gmail.com

+420 792 368 480